Et ole kirjautunut sisään

Kirjaudu sisään

Boom Kah Kuvakilpailu

Palkinnot
Neljän hengen VIP-keikkapaketti + Meet & Greet -tapaaminen

Neljän hengen VIP-keikkapaketti + Meet & Greet -tapaaminen

+ 5 muuta palkintoa

Näytä osallistujat

KILPAILU ON PÄÄTTYNYT. VOITTAJAT JULKAISTAAN EIRIKUVAN FACEBOOKISSA OSOITTEESSA WWW.FACEBOOK.COM/EIRIKUVA

Tehdään yhdessä Robin-historiaa! Boom Kah Kuvakilpailussa rakennetaan huikea Robin-mosaiikkijuliste, joka muodostuu tuhansien Robin-fanien kuvista.

Ota siis kuva itsestäsi, tai pyydä kaveria ottamaan se, ja osallistu lataamalla oma kuvasi kilpailusivustolla (www.eirikuva.fi/boomkah) tai Instagramissa käyttämällä hashtagia #boomkahkuvakilpailu

Osallistumalla voit myös voittaa upeita palkintoja, kuten VIP-keikkapaketin Meet & Greet -tapaamisen kera, uuden iPhone 5S -älypuhelimen tai upeita Robin -fanituotteita. Lue palkinnoista lisää Palkinnot-sivulta ja jaa kilpailusivu myös kavereillesi! Tutustuthan myös kilpailun sääntöihin ja osallistumisohjeisiin ennen osallistumista.

Kilpailu päättyy 31.12.2013, tai silloin kun tarvittava määrä kuvia on kerätty. Voittajat julkistetaan Eirikuvan Facebookissa osoitteessa www.facebook.com/eirikuva

HUOM! Boom Kah -kilpailutiimi hyväksyy jokaisen kuvan erikseen kilpailuun, älä siis ihmettele mikäli kuva ei ilmesty sivustolle heti kuvan ladattuasi. Tällä varmistamme että kilpailun sisältö pysyy asiallisena.

HUOM! Voit äänestää samaa kuvaa max. yhden kerran per kilpailupäivä.

Tutustu myös Robin Kuvatuotekauppaan osoitteessa www.eirikuva.fi/robin. Robin Kuvatuotekaupasta löydät seuraavat Robin -fanituotteet:

* Robin Kollaasijuliste www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-kollaasijuliste.html
* Robin Pehmonalle www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-pehmonalle.html
* Robin Rintamerkit www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-rintamerkit.html
* Robin Kuvamuki www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-kuvamuki.html
* Robin Magneettisetti www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-magneettisetti.html
* Robin Minikollaasi www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-minikollaasi.html
* Robin Nimmarikortit www.eirikuva.fi/robin-kuvatuotekauppa/robin-nimmarikortit.html

Kilpailuun osallistuminen

KILPAILU ON PÄÄTTYNYT. VOITTAJAT JULKAISTAAN EIRIKUVAN FACEBOOKISSA OSOITTEESSA WWW.FACEBOOK.COM/EIRIKUVA

Kilpailussa on kaksi tapaa osallistua:

1. Lataa kuvasi kilpailusivustolla osoitteessa www.eirikuva.fi/boomkah ja täytä yhteystiedosi. Voit ladata kuvasi joko suoraan Facebook -galleriastasi tai tietokoneelta/tallennusmedialta.

2. Osallistu Instagramissa lisäämällä kuvaasi hashtag #boomkahkuvakilpailu

Kilpailu päättyy 31.12.2013, tai silloin kun tarvittava määrä kuvia on kerätty. Voittajat julkistetaan Eirikuvan Facebookissa osoitteessa www.facebook.com/eirikuva

HUOM! Boom Kah -kilpailutiimi hyväksyy jokaisen kuvan erikseen kilpailuun, älä siis ihmettele mikäli kuva ei ilmesty sivustolle heti kuvan ladattuasi. Tällä varmistamme että kilpailun sisältö pysyy asiallisena.

HUOM! Voit äänestää samaa kuvaa max. yhden kerran per kilpailupäivä.

Osallistumalla hyväksyt kilpailun säännöt ja annat Eirikuvalle ja Robinille luvan käyttää kuvaasi kilpailun jälkeen julkaistavassa Robin Mosaiikkijulisteessa.

Kilpailu on voimassa

KierrosAlkaaPäättyy
Osallistuminen17/10/2013 @ 1:00 IP (EEST)31/12/2013 @ 11:59 IP (EET)
Äänestys17/10/2013 @ 1:00 IP (EEST)31/12/2013 @ 11:59 IP (EET)
Tuomarointi01/01/2014 @ 11:59 AP (EET)03/01/2014 @ 11:59 IP (EET)

Kilpailu ei ole Facebookin sponsoroima, suosittelema, hallinnoima, eikä millään tavalla liity Facebookiin. Annat tietosi Eirikuvan kilpailun käyttöön etkä Facebookille.